На телекастингу третього сезону реаліті Нового каналу сталася надзвичайна подія – дівчата вирішили взяти експертів штурмом, і вже після закінчення зйомок натовпом кинулися на подіум
Такого на «Топ-моделі по-українськи» ще не було. Дівчата, яких експерти реаліті не встигли подивитися на кастингу, вирішили брати ініціативу до своїх рук.
– Ми вважаємо, що гідні місця на цьому проекті! – заявила одна з бунтарок. – У цьому сезоні перед виходом до експертів потрібно було пройти відбірне випробування – зробити групові фотографії – снепи. Ми позували по 10 людей! На подіум викликали тільки тих, хто зміг виділитися на фото. Але це не завжди було можливо. Особисто мене просто закрила собою конкурентка. Тому після закінчення кастингу ми з рештою дівчат пішли штурмувати подіум.
Дівчата назвали свою акцію «культурним бунтом». Вони увірвалися у знімальний павільйон, де проходив кастинг, змітаючи на своєму шляху двері та адміністраторів.
– Ви що, дурненькі? – здивувалася дівчатам Соня Плакидюк. – Ми вже закінчили кастинг. Йдіть додому.
Давайте знайомитися: Перша десятка учасниць «Топ-модель по-українськи 3»
Новий експерт «Топ-моделі по-українськи» роздягнув учасниць
– Почувався, як у Верховній Раді: моделі заблокували трибуну, – пожартував Сергій Нікітюк. – Дівчата дуже здивували нас своїм вчинком. Особисто я був уже однією ногою у гримерці, а другою – в машині, яка везе мене додому відпочивати. А тут – бунт.
– А я почувалася журналістом, який перебуває у гарячій точці! – підключилася Алла Костромічова. – Навіть почала вести репортаж із епіцентру подій! (сміється).
Дивись: Новий сезон – нові правила. Топ-модель по-українськи. Сезон 3. Випуск 1. Частина 1
Зрештою дівчата свого добилися – експерти дали їм можливість пройти по подіуму. Це був швидкий показ – одна за однією, не зупиняючись. Алла і компанія у цей час відзначали по одній найяскравішій конкурсантці. Якщо думки експертів співпадуть – у когось із дівчат з’явиться шанс потрапити на проект.
Що вийшло з культурного бунту – дивись у п’ятницю о 19:00 на Новому каналі