Шанувальники переможниці другого сезону «Топ-модель по-українськи» Яни Кутішевської шоковані: судячи з деяких відповідей моделі на питання фанів в сторіс, дівчина самотня. Але як же Лера? Адже всі пам’ятають зворушливу історію цієї пари, пам’ятають, з якою любов’ю Яна відгукувалася про свою дівчину ще зовсім недавно. І тут – «самотня»… Ми дізналися, що сталося між Яною та Лерой насправді.
Виявилося, що дівчата дійсно розійшлися. І судячи з усього, навряд чи знову будуть разом: Яна сама зізнається, що дуже образила Леру:
– Я вкрай некрасиво поводила себе останнім часом по відношенню до Лери… про що дуже шкодую.
Подробиць розриву переможниця «Топ-модель по-українськи» не розкриває, але зізнається:
– Я сама спровокувала те, що вона пішла! Це ж не перше наша розставання. Ми після того, як вперше розійшлися, ще кілька разів мирилися-сходилися, але все одно у нас були вічні сварки. І відносини вже не були такими ідеальними, як раніше. Але якби можна було повернути час назад, я б поводилась по-іншому! Мені дуже шкода, що так сталося. У нас була повна ідилія і взаєморозуміння, а я все зіпсувала.
Що ж, не будемо ставити хрест на цій парі, адже часто таке буває, що «милі сваряться, тільки тішаться». Може бути, пройде небагато часу, дівчата охолонуть та помиряться, і ми знову побачимо їх спільні фото.
А поки нагадаємо, що вже 30 серпня стартує третій сезон «Топ-модель по-українськи», в якому ми, до речі, цілком ймовірно побачимо Леру. Адже відомо, що дівчина приходила на кастинги нового сезону. А ось чи потрапила колишня Яни до проекту, побачимо 30 серпня о 19:00!
Фото: yana_kutishevskaya
Читай також:
Предметка. Віка Маремуха: «Шлюб з Луї мені нагадала циганка»
Маша Гребенюк про хвилю хейту, боротьбу з анорексією і конкуренцію з Дашею Майстренко
У яму і на шпагат: подвиги експертів «Топ-моделі по-українськи»