Вика Маремуха выходит замуж!

Віка Маремуха виходить заміж!

Участница второго сезона «Супермодель по-украински» Маре сказала «Да» своему любимому

Свершилось! Француз Луи, с которым Вика вместе уже больше трех лет, наконец, решился сделать любимой предложение руки и сердца. Счастливая невеста сразу же поделилась снимками с этого знаменательного события с подписчиками в Instagram.

  • Віка Маремуха виходить заміж!
  • Віка Маремуха виходить заміж!
  • Віка Маремуха виходить заміж!
imageimageimage
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Мої хороші, дякууууємо безмежно всім за привітання! Я досі в шоці, не можу прийти до тями? Я, звісно ж, чекала на пропозицію, проте ніколи не задумувалася якою буде моя реакція! Це фото зроблене неподалік від собору Сент-Шапель за 30хв до освідчення і я взагалі тут ні про що не здогадуюся! Що Луї, що його сім‘я ще ті спецагенти, не видали себе і «підступний» план! Який, до речі, був під загрозою зриву декілька разів) Каблучку передавала сестра, в то й час коли я була поруч, Луї відправив мене за кавою, кафе виявилося зачиненим, і я швидко повернулася саме в той час, коли сестра щось йому передавала, я не встигла розгледіти, бо всі друзі сім’ї на мене «накинулися» з обіймами; По дорозі до собору, Луї зрозумів що вхідні квитки куплені на минувший день (він протупив із числом), стояти в черзі я ненавиджу, і можу відмовитися піти в середину, тому він веде нас дорогою через торговий центр, аби відволікти мене шопінгом, і мати час купити нові квитки! Я «повелася» побачивши магазин косметики Sephora) я купила що мені було потрібно і ми відправилися в собор, пройшли охорону, зайшли в середину, вражаюче місце, каплиця 13століття(де зберігався терновий вінок Ісусі Христа), я все познімала на тел і вже була готова виходити, як Луї мене покликав на гору! Піднявшись по крутих східцях переді мною відкрився чудовий вид на кольорові вітражі… я просто відкрила рота від подиву і за звичкою почала все фотографувати… Луї потягнув мене до вівтаря, і запропонував зробити фото, я відмовилася через погане освітлення, і вирішила на останок зняти відео, в цей час я відчула як Луї потягнув торбинку з магазину, яка була в мене в руці…. розвернувшись я побачила як він стоїть на одному коліні, і на мить я подумала що він хоче зробити мені фото, я тільки но відкрила рота аби сказати «не треба мені тут фото, кажу ж світло погане…», як розумію, що в нього в руці не телефон, а коробочка… він відкриває її, а там каблучка…і далі все як в тумані, шок, сльози… -що?! Це прикол?! Що відбувається? Я не розумію… -will you marry me this summer?! Через хвилину: -…………yes!!! -на яку руку???!!! На який палець? -я не знаю!!!! Давай на ліву і безіменний?! -давай… продовження➡️

Публикация от Victoria Mare (@vicky_mare)

Что ж, сбылось предсказание цыганки, которая много лета назад нагадала Вике «мужа из другой страны».  Ждём с нетерпением, когда исполнится и следующая часть: «и у вас будет двойня или близнецы». А пока, напоминаем, что у Вики есть все шансы стать участницей нового Суперсезона проекта «Супер Топ-модель по-украински», который стартует в 2020 году на Новом канале! Как думаете, Маре хотела бы еще раз попробовать свои силы в модельном реалити?

Фото:

@vicky_mare

В тему:

Топ-модель по-украински. Сезон 3. Выпуск 17

Алла Костромичева назвала результаты полуфинала «Топ-модели по-украински»

 

Загрузка...