Як знімальна група «Як стати супермоделлю» ганялась за героїнями по двом континентам

КАК СЪЕМОЧНАЯ ГРУППА «КАК СТАТЬ СУПЕРМОДЕЛЬЮ» ГОНЯЛАСЬ ЗА ГЕРОИНЯМИ ПО ДВУМ КОНТИНЕНТАМ

Кілька місяців колектив спецпроекту Нового каналу живе в скаженому ритмі, щоб показати глядачам всю правду про всесвітньо відомих моделей українського походження

Команда продакшн-студії «Final Cut Media» на замовлення Нового каналу готується до прем’єри спецпроекту вже восени. А поки знімальна група «Як стати супермоделлю» «ганяється» за знаменитими українками по декількох країнах і навіть континентах.

– Головна особливість роботи з супермоделями – їх скажений графік, який не залежить від самих дівчат, – розповідає головний редактор проекту «Як стати супермоделлю» Юлія Салімовская. – Спіймати їх між Парижем, Лондоном і Нью-Йорком складно. Вони не належать собі і не розпоряджаються своїм часом. Увечері їх можуть викликати на зйомку не просто в іншу країну, а на інший континент! І той факт, що знімальна група з Києва вже вилетіла на зйомки, не може змінити ситуацію (посміхається).

Незважаючи на складності та плаваючі графіки, знімальний процес спецпроекту вийшов на фінішну пряму. Знято 85% матеріалу. На цей час творча група встигла поспілкуватися зі Сніжаною Онопко, Наталією Гоций, Аллою Костромічовою, Евеліною Мамбетовой, Ганною Закусило, Іриною Кравченко, Вікторією Сасонкіной, Юлією Мусейчук, Соломією Згодою, Еллою Кандибою, Кріс Кулик, Надею Шаповал.

З якого віку починати кар’єру моделі, які небезпеки підстерігають на шляху, як не купитися на обіцянки аферистів і шахраїв, які оточують модельний бізнес і особисті історії успіху моделей зі світовим ім’ям. Все це у спецпроекті Нового каналу «Як стати супермоделлю» вже восени.

Загрузка...